Künye

İMTİYAZ SAHİBİ ve GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Sami GÜMÜŞEL
Mail: samigumusel@haberzirve.com
İletişim: iletisim@haberzirve.com
Sabit Hat: 0272 351 2628
Adres: Pancar Mahallesi Hüyük Caddesi Afyonkarahisar/DİNAR

KATKI SAĞLAYANLAR

Mustafa AVDAN
Mail: mustafaavdan@haberzirve.com

Yasin ŞEKER
Mail: yasinseker@haberzirve.com

Cihat GÜMÜŞEL
Mail: cihatgumusel@haberzirve.com

Uğur YAKAR
mail: uguryakar@haberzirve.com

Selim ÜRESİN
Mail: selimuresin@haberzirve.com

REKLAM REZERVASYON / Advertising Reservation
reklam@haberzirve.com

HUKUK
hukuk@haberzirve.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

info@haberzirve.com

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş.
Ticaret Sicil No: 74678-5
İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No:4/2 Kat: 1
Ataşehir / İSTANBUL

TELEFON:+90 (850) 885 0 558

FAX:+90 (850) 885 1 558

Adres: Afyonkarahisar/DİNAR
Tel: 0272 351 2628

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

GİZLİLİK POLİTİKASI

haberzirve.com ekonomi haberleri sitesinin tüm hakları ile saklıdır. Ekonomi portalımızda bulunan haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. haberzirve.com basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberzirve.com however, sometimes the haberzirve.com uses third parties to process your information.
haberzirve.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberzirve.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberzirve.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberzirve.com and its services. When you use haberzirve.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the haberzirve.com cookies section of our full PrivacyPolicy.