Kısa bir süre önce yayın hayatına 'merhaba' diyen Haber Zirve dijital medyada “ben de varım” dedi. Deneyimli ekibiyle ve yenilikçi anlayışıyla yayın hayatına devam eden Haber Zirve, bağımsız medyaya her şeyden daha çok ihtiyaç duyulan günlerde 7 gün 24 saat hem Türkiye’den hem de dünyadan tüm gelişmeleri anbean aktarıyor.

“Haberi Zirve'de takip edin” sloganıyla politikadan spora, ekonomiden magazine gazeteciliğin evrensel değerlerine sadık kalarak, en doğru ve en hızlı şekilde okuyucuyla buluşturuyor.

SAHİBİ
Melike KARAASLAN TAŞGETİREN

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Mustafa Karaaslan

EDİTÖRLER
İsa ASLANTAŞ
Serkan KARAASLAN

KAMERA VE MUHABİR
Kurtuluş KARAASLAN

Reklam Pazarlama
[email protected]

Erişim ve Yer Sağlayıcı
Te Bilişim

Yazılım ve Sistem Yönetimi
Te Bilişim

İLETİŞİM
Hayrullah Mahallesi Onbaşı Osman Cad. İş Yeri No:19/B
Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ
Tel: 0850 259 10 86

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Haberzirve.com 'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Haberzirve.com 'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Haberzirve.com sorumlu tutulamaz.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.

GİZLİLİK İLKELERİ © Copyrigth 2020 Haberzirve.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Haberzirve.com'a aittir. Haberzirve.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberzirve.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Haberzirve.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberzirve.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberzirve.com However, sometimes the Haberzirve.com uses third parties to process your information. Haberzirve.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberzirve.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberzirve.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberzirve.com and its services. When you use Haberzirve.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberzirve.com cookies section of our full Privacy Policy.