PAYLAŞ

Denizli’de tarım sektörü temsilcileri 16. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda bir araya gelecek. 200 bin ziyaretçinin hedeflendiği fuar 26 Şubat’ta EGS Park Fuar Alanı’nda gerçekleşecek.

Tarım sektörünün temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan 16. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, 26 Şubat Çarşamba günü EGS Park Fuar Alanı’nda ziyaretçilerine kapılarını açacak. Sergi 30 bin metrekarede yapılacak. metre, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen traktörleri, biçerdöverler, tarımsal mekanizasyon ve teknoloji, sulama sistemleri ve ekipmanları, sera teknolojileri, tohumlar, fideler, fidanlar, böcek ilaçları, gübreler, organik tarım, tarımsal IT, hayvancılık, Yem ve paketleme şirketleri olacak ve diğer birçok sanayi kuruluşu. 216 katılımcı, 2019 yılında 176 bin 460 ziyaretçi, bu yıl 250’den fazla katılımcı ve 200 bin ziyaretçi ağırlayan fuarda. Orion Fuarcılık A.Ş.’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek fuar 5 gün sürecek.

“EN BÜYÜK HİSSE TARIM SEKTÖRÜNÜ ALACAK”
Denizli Tarım Fuarı’nın sadece tarım sektörüne değil, tüm yerel zanaatkarlara, turizm merkezlerine ve tüm şehre fayda sağlayacağını belirten Orion Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tan, “Tarım sektörü bu kazanımdan en büyük payı alacak. Fuarımız, ziyaretçinin aradığı ürün; Ürünlerin özelliklerini karşılaştırarak ve en uygun olanı seçerek çok çeşitli seçeneklerden kolayca erişilebilmesini sağlar. Yeni teknoloji, yeni yöntemler ve yeni ürünlerle tanışma ve geleceğe yetişme fırsatı verir. Denizli Tarım Fuarımız, Denizli bölgesinde ve çevre illerde tarımla uğraşan insanlar için tarım teknolojilerinde büyük gelişmeler sağlamak açısından çok önemli bir fuar. ”

“GÖZLER DENİZLİ’ye Çevrilecek”
Fuarın fark yaratacağına inandığını belirten Fatih Tan şunları söyledi:

“Orman Bakanlığı, Denizli Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Denizli Ziraat Odası Koordinasyon Komitesi, Denizli Ticaret Odası, Denizli Ticaret Borsası, Denizli Sanayi Odası, Denizli İli Yetiştiriciliği Koyun ve Keçi Yetiştiriciliği Derneği, Denizli Türkiye Ziraat Mühendisleri Odası Ziraat Kooperatifleri tarafından desteklenen fuar, Denizli Veteriner Odası, HAY-KOOP, Denizli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Denizli İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Denizli Süt Üreticileri Birliği, Denizli İli Arı Yetiştiricileri Birliği ve KOSGEB, 5 gün boyunca EGS Park bölgesinde yapılacak ve sektördeki tüm gözlerin Denizli’ye dönmesine neden olacak. ”

Girişin ücretsiz olacağı Denizli Tarım Fuarı 26 Şubat – 1 Mart tarihleri ​​arasında 10:00 – 18:00 ve 1 Mart Pazar günleri 10:00 – 17:00 arasında tüm sektör ziyaretçilerine açık olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here