PAYLAŞ

Belarus Çimento Şirketi (BCC) Polonya’da bir temsilcilik ofisi açtı – BKC-Polska Sp.zo.o. ticaret evi, BelTA BCC’den öğrendi.

“Şirketimiz 2019 yılında Doğu ve Orta Avrupa’daki Belarus çimentosuna olan talebin artması nedeniyle bu yılın başlarında Polonya’da bir temsilcilik ofisi açtı. Bu hareket tedarik lojistiğini iyileştirdi. Avrupalı, Polonyalı, Alman ve diğer ortakların artık şirketle doğrudan tedarik sözleşmeleri yapma fırsatı var ”dedi.

Ayrıca BCC, Belarus holding şirketlerinin ürünlerini sergilediği BUDMA 2020 uluslararası inşaat ve mimarlık fuarına katıldı. Çimento, kalitesi Rus ve Avrupa sertifikaları ile onaylandığından geleneksel olarak özel ilgi çekmektedir. Sonuç olarak BCC, Krichevtsementnoshifer ve Krasnoselskstrojmaterialy tesislerinden Polonya’ya çimento tedarik etmek için 20’den fazla ön anlaşma imzaladı.

Krichevtsementnoshifer tesisi müdürü Vladimir Korchevsky fuara katılımın son derece yararlı olduğuna inanıyor. “Çimento kalitesi konusunda talepte bulunan Polonyalı ortaklarla yapılan ön anlaşmalar, 2020’de ihracatı en az% 10 artırmamızı sağlayacak” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here