PAYLAŞ

Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı tv yapımcısı Acun Ilıcalı 12 Ekim 2019 saat 22:00 sıralarında lüks aracı ile trafik kazası geçirdi.

 

Lüks Aracının hurdaya döndüğü kazada araç içerisindeki tüm hava yastıkları patladı. Acun Ilıcalı’nın kazadan yara almadığı gelen haberler arasında.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı O-6 otobanında seyrederken arka lastiğin parçalanması nedeni ile kontrolünü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Ilıcalı, bariyerlere çarparak duran araçtanherhangi bir yara almadan kurtuldu.

Tv8 kanalının sahibi ve Türkiye’nin çok sevdiği isimlerden biri olan Acun Ilıcalı’nın kullandığı lüks otomobilde kaza sırasında aracın hava yastıklarının açılması sayesinde Ilıcalı yara almadı. Kazada lüks araç ise kullanılamaz hale geldi.

Acun’un Sağlığı Yerinde

Acun sabah saatlerinde haberi instagram hesabından yaptığı paylaşım ile doğruladı.

 

Türkiye bu haberi Haberzirve.com’dan öğrendi.

Tüm medyadan önce bu haberi haberzirve.com takipçileri öğrendi. Buradan Acun ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

1 YORUM

  1. Türkiye’nin çok sevdiği isimlerden diyerek habere yorum katmasaydiniz keşke.. evet bir kaza geçirmiş ve geçmiş olsun. Ama bir çok kişi belirtilen şımarık ve popülist kültürle gençleri zehirleyen bu şahsı sevmiyor. Evet sevmiyoruz.nokta

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here